ارسال شبهه و سوال سریع
بروزرسانی: ۱۴۰۰/۷/۱۲ زندگینامه کتاب.رساله مقاله.شعر تصاویر دروس سخنرانی پرسش‌ها اخبار تماس
دسته بندی موضوعی آخرین پرسش‌ها پرسش‌های تصادفی پرسش‌های پربازدید

■ احکام دینی

■ عقائد اسلامی

■ تهذیب و اخلاق

■ حدیث شناسی

■ تفسیر قرآن

آخرین پرسش‌ها

پرسش‌های تصادفی

پرسش‌های پربازدید

آیا صدای طبل حسین عدالت را بیدار می‌کند یا عدالت را خفه می‌کند؟

سکینه الماسی نماينده جم دیروز در مجلس غوغا كرده!!!


بعد از هزار و چهارصد سال همچنان طبل حسین می غرد

آیا صدای طبل حسین عدالت را بیدار می‌کند یا عدالت را خفه می‌کند؟

آیا طبل حسین باعث شد که مداحان با عرق جبین ارتزاق کنند یا با تولید خرافه و گسترش دروغ در اطراف منابر ، دکان‌داری کنند؟

پنجاه و یک میلیون نفر زیر خط فقر رفته‌اند و حقوق بازنشستگان فرهنگی کمتر از دو میلیون تومان است و طبل حسین همچنان می‌غرد.

معادن کشور همه به بخش خصوصی که همان خاندان روحانیون و سرداران نظامی است رسیده و دریای خزر به روسیه واگذار شده تنها سهم اندکی بجا مانده و طبل حسین همچنان می‌غرد.

کارخانه‌ها و کارگرانش با قیمت پایین به بخش خصوصی خودی‌ها رسیده و یک‌صد و پنجاه میلیارد دلار پول آزاد شده و تنها بیست میلیارد آن به صورت جنس به کشور بازگشته و بقیه به حساب‌های بانکی دیگران رفته و طبل حسین می‌غرد.

خون‌بهای مردم ایران در سوریه و یمن و عراق و لبنان و فلسطین و بحرین و سومالی و.... هزینه می‌شود در صورتي‌كه شرافت‌مندان ایرانی با فروش کلیه و اعضای پیکر خود به پاکی زندگی می‌کنند و طبل حسین همچنان می‌غرد.

آوای اختلاس حکومتیان کشور رکورد گینس را شکسته، ولی مسئولین کشور همچنان در ایام محرم عزادارند و پیراهن سیاه و انگشتر عقیق و موی بلند بر صورت را تبلیغ می‌کنند و طبل حسین همچنان می‌غرد.

دو سوم مدارس ایران نا امن است و در حال ریزش اما مکتب‌خانه‌های روحانیون با بالاترین ضریب استحکام و آسایش در حال آموزش علوم بیهوده که نه سودی به دنیای مردم دارد و نه آخرتشون ، خیابان‌ها پر شده از پرچم و پارچه‌های سیاه ، و شربت نذری و پلوی نذری دولتی و یا سهم برندگان دولتی، اما دخترکان با روپوشی مندرس به مدرسه می‌روند و طبل حسین همچنان می‌غرد.

تکایا پر شده از صلیب‌های بزرگ و غول پیکر که هیبت عزاداران مسیحی را به رخ می‌کشاند و زنجیرها و قمه‌های وارداتی همچنان پیکرها را خونین و گل مالی صورت انسان آزاده را سرافکنده و حقیر می‌سازد و طبل حسین همچنان می‌غرد.


درد وطنم اینست
اگر هنوز هم فکر میکنید سیاسی نیستید نخوانید و بازپخش نکنید.
بگذارید سرتان در برف بماند و با شما هرآنچه می‌خواهند بکنند
رقيه نامداري نماينده سبلان دیروز در مجلس غوغا كرده!!!


 بعد از دو هزار پانصد سال همچنان منشور كورش مي غريد!

آیا صداى منشور كورش عدالت را بیدار می‌کند یا عدالت را خفه می‌کند؟

آیا منشور كورش باعث شد که پادشاهان با عدالت حكم کنند یا با ظلم و ستم و گسترش دروغ ، خون مردم را در شيشه کنند؟

تمام مردم ايران به غير از خودشان و اطرافيانشان، زیر خط فقر رفته‌ بودند و حقوق بازنشستگان فرهنگی خيلي خيلي کمتر از هزينه غذاي سگ سنگهبانشان بود و  منشور كورش همچنان می‌غريد.

معادن کشور و نفت و اثار باستاني همه به بخش خصوصی که همان دوستداران شاه ملعون و نوكرانش است رسیده بود و دریای خزر كه هيچ، تمام ايران به روسیه و امريكا و انگليس واگذار شده بود و حتى تنها سهم اندکی هم بجا نمانده بود و  منشور كورش همچنان می‌غريد.

کارخانه‌ها و کارگرانش با قیمت پایین به بخش خصوصی خودی‌ها و شاه دوستان و بي دينها رسیده و میلیارد ها دلار پول ايران و ايراني به حساب هاي سوييس و امريكا واريز ميشد و منشور كورش می‌غريد.

هنوز خون‌بهای مردم ایران در امريكا و سوييس و.... توسط خاندان شاه خائن صرف عياشي و خوشگذراني می‌شود در صورتي‌كه شرافت‌مندان ایرانی با فروش کلیه و اعضای پیکر خود به پاکی زندگی می‌کنند و منشور كورش همچنان می‌غرد. 

آوای دزدي هاي پادشاهان و اطرافينشان  رکورد گینس را شکسته بود، ولی شاه دوستان کشور همچنان در تمام ایام سال،بي غيرتي و بي ناموسي و ازادي جنسي و بي حجابي و مشروب و ميكده ها را تبلیغ می‌کردند و منشور كورش همچنان مي غريد

تمام چند مدرسه موجود در ایران نا امن بود و در حال ریزش ، اما در كاخ هاي شاهان و اطريفيان و نوكرانشان، با بالاترین ضریب استحکام و آسایش در حال آموزش دزدي و ظلم و ستم بودند ، خیابان‌ها پر شده بود از فساد  و بي حيايي و ظلم و ستم، اما دخترکان با روپوشی مندرس به مدرسه می‌رفتند و منشور كورش همچنان می‌غريد.

كاخ ها پر شده بود از نماد هاي بهائيت  که هیبت و اقتدار بهائيان گمراه را به رخ می‌کشاند و مشروب ها و ويسكي هاي وارداتی همچنان عقل و هوش از سرشان ميربود و صورت انسان آزاده را سرافکنده و حقیر می‌سازد و منشور كورش همچنان می‌غريد.


درد وطنم این بود
اگر هنوز هم فکر میکنید سیاسی نیستید ، نخوانید و بازپخش نکنید.
بگذارید سرتان در برف بماند و دوباره آن ملعون هاى بي دين بيايند و با شما هرآنچه می‌خواهند بکنند

(روایتی ساختی برای بیان سخیف بودن ادعاهای ذکر شده در متن اصلی)

سید محمد علوی
تاریخ: [۱۳۹۶/۱۱/۳۰]     بازدید: [3945]

ارسال سوال