ارسال شبهه و سوال سریع
بروزرسانی: ۱۴۰۰/۷/۱۲ زندگینامه کتاب.رساله مقاله.شعر تصاویر دروس سخنرانی پرسش‌ها اخبار تماس
دسته‌بندی مقالات جدیدترین مقالات مقالات تصادفی مقالات پربازدید

جدیدترین مقالات

مقالات پربازدید

حكومت دزد و غارت گر و بي دين است!

از نظر ما، حكومت عادل و حاكم فعلي مرجع جامع الشرايط عادل و لازم الإتباع است هرچند بي عدالتي هايي هم در بعضي موارد رخ ميدهد كه حاكم با ان مقابله كرده و ميكند و خواهد كرد وگرنه عدالتش زير سوال ميرود.

از نظر بعضي ها، حكومت دزد و غارت گر و بي دين ، و شخص حاكم فعلي در اين صورت فردي دزد و فاسق و بي دين است ! چون با وجودي كه ميداند و ميتواند ، جلوي ظلم و ظالم را نميگيرد! ... ادامه مطلب

گفت‌وگو با «خبرگزاری رسمی حوزه» پیرامون بنیاد تبلیغ و ارشاد

وی با بیان این مطلب که مؤسسه اسلامی جهانی تبلیغ و ارشاد از سه سال گذشته به بنیاد «تبلیغ و ارشاد» تبدیل شده است، اظهار داشت: مجله الکوثر، مؤسسه تبلیغ و ارشاد، انتشارات تبلیغ و ارشاد، مؤسسه اطفالنا، دارالمحققین امام صادق(ع)، ماهنامه زبان فارسی حق، ماهنامه صوت الکاظمین، شبکه اینترنتی الکاظمین، شبکه اینترنتی علوی نت، حسینیه کاظمینی ها در ایران، مدرسه علمیه علوی، درمانگاه امام زین العابدین(ع)، دارالترجمه، مؤسسه صوتی و تصویری، مسجد علوی، صندوق قرض الحسنه و ... از زیرمجموعه های بنیاد تبلیغ و ارشاد می باشد. ... ادامه مطلب

مصاحبه با بخش مجازی سازمان تبلیغات (بلاغ)

* با سلام لطفا مدت زمان فعالیت خود در حوزه مجازی را بفرمایید؟
** علیکم السلام حدوداً پانزده سال

* با توجه به جو ناسالم حاکم بر فضای مجازی حجم انبوه محتواهای نامناسب و در اختیار دشمن بودن مدیریت آن، آیا حضور طلاب در این فضا به صلاح می باشد؟
** با توجه به شبکه ملی که در حال راه اندازی میباشد و تاسیس سرور های پرقدرت داخلی، روز به روز نیاز به اینترنت بین المللی کمتر شده و همین امر میتواند فضا موجود را برای حظور هرچه بیشتر و بهتر و فعالتر نیروهای مذهبی، مناسب کرده و راه را برای این حظور هموارتر کند.
از طرفی وقتی تهذیب در حوزه و در جامعه به حد مطلوبی برسد، و طلبه و غیر طلبه به بلوغ فکری لازم برسد، مدیریت درست و صحیح محتوای فضای مجازی به دست خود فرد بوده و ناسالم بودن بعضی محتواها تاثیری در فرد نخواهد گذاشت.
... ادامه مطلب

ارسال سوال