ارسال شبهه و سوال سریع
بروزرسانی: ۱۴۰۰/۱۱/۲ زندگینامه کتاب.رساله مقاله.شعر تصاویر دروس سخنرانی پرسش‌ها اخبار تماس
دسته‌بندی مقالات جدیدترین مقالات مقالات تصادفی مقالات پربازدید

جدیدترین مقالات

مقالات تصادفی

مقالات پربازدید

اس ام اس شماره شصت و پنج، پنجاه و هشت!

نامه ای احتمالاً سرگشاده:
با سلام، شرط مالی حضرت عالی، برای ادامه همکاری با ولایت در جلسه مطرح شد، حاج آقا قزوینی شدیداً ناراحت شدند ..... صحبت از این شد که: (ما جوانان شیعه را در عراق و شام نصیحت میکنیم که برای دفاع از اهل بیت علیهم السلام از جان باید گذشت، اما خودمان برای دفاع از دین شرط و شروط مالی میگذاریم)
جواب؛ با سلام، پیامک حضرت عالی، در رابطه با همکاری با شبکه ماهواره ای ولایت خدمت حضرت استاد مطرح شد، جناب آقای علوی شدیداً ناراحت شدند ..... صحبت از این شد که: ( به حضرت آقا بفرمایید که: هروقت بقال و چقال محل برای دفاع از تشیع به ما نان و پنیر مجانی دادند، ما هم به صورت رایگان هر امری آقایان داشتند، اطاعت میکنیم، شرط و شروط مالی که نمیگذاریم هیچ ! یک مبلغی هم به صورت بلاعوض، کمک میکنیم به شبکه ماه واره ای جهانی ولایت!) انتهی کلامه رفع الله مقامه ... ادامه مطلب

استاد امثال اينها نيازي به حمايت بنده و شما ندارند!

به بهانه عذرخواهي اساتيد حوزه از بازيگران محبوب!!!

كاري به درستي و نادرستي حركت نشريه يالثارات ندارم، ناراحتيم از اين است كه اساتيد برتر حوزه ي چند صد ساله ى امام صادق عليه السلام تمام قد دفاع ميكنند از يك عده بي ... و بي ...؟!!

استاد اينها به عذر خواهي جامعه روحانيت نيازي ندارند ! خودمان را مضحكه ميكنيم با اين حرفها! اين جماعت به خودشان هم رحم نميكنند چه برسد به طلبه هاى خورده پاى گمنام!
مگر نديديد و نشنيديد كه با امثال الهام چرخنده ها چه كردند؟ همان كه رهبري نام بانو زهرايي را لايقش دانست و دوستان چندين ساله ى بازيگرش ، نامش را الهام خرچنگه گذاشتند!!!
همان ها كه از علي دوستي فقط اسمش را يدك ميكشند، وگرنه ابايي ندارند از خوش و بش كردن با كنيزكان عريان شده ى لس انجلس نشين!
كجاى كاريم كه سالهاست سرمان را در لاك خودمان فرو كرده ايم و نترسيديم از اين كه اين سكوت مرگبارمان احساس امنيت بدهد به بي اخلاقي هاي اين بي غيرتان؟ و تازه حالا كه چند نفر از جان و مال خودشان گذشته اند و ندايي سر داده اند از سر دلسوزي، شده ايم مدافع حقوق بازيگران سينما؟
البته كه بي غيرت اصلي خود ما هستيم كه نشستيم و ذره ذره عريان شدن زنان كشورمان را نظاره كرديم و دم برنياورديم تا امروز كه انگار ملاك بازيگرتر بودن شده بازتر بودن جلوي مانتو و كوتاه تر شدن روسري و نازكتر شدن شال و شلوار!!!
البته اگر اسم اينها را بشود گذاشت شلوار!!! ... ادامه مطلب

تحلیلی نقد گونه بر فیلم پلتفرم The Platform 2020

666 انسان شیطان صفتی، که در 333 طبقه عمودی، به دلیل سوء رفتار خود گرفتار شده اند و راه گریزی از آن ندارند، اما میدانیم که عدد 666 مخصوص به شخص شیطان می باشد و به همین دلیل در فیلم پلتفرم، ساکنان این سرزمین 665 نفر می باشند، زیرا که نفر 666 خود شیطان میباشد.

اما طبقه 333 یعنی پایین ترین طبقه، باید متعلق به دو نفر باشد، یکی همان کودک معصومی که باید قربانی شود، اما دیگری میتواند شیطان معصومی باشد که دیده نمی شود، شیطانی که به دلیل عصمتش، باید با کودکی معصوم همسلولی باشد، و نه با شیطان صفتان بالایی، اما او در پایین ترین و پست ترین طبقه این زندان جایی دارد.
عدد 333 که در ظاهر ممکن است به معنای عدد فرشتگان و خوش شانسی تعبیر شود، اما در واقع نمایانگر عدد اصلی یعنی 666 می باشد که نماد شیطان و شیطان پرستی می باشد.
... ادامه مطلب

در حاشیه انتصاب هیئت أمناء حسینیه کاظمینیهای مقیم مشهد

سلام عليكم خدمت آقا مصطفى (برادر عزيز)

البته خطاب را متوجه آقا مصطفى (برادر عزيز) كردم به اين دليل كه هم مي شناختمشان در گذشته و هم رفاقتي داشتيم در گذشته تر!
ودر واقع قصدم اين بود كه توضيحي درباره متن هاي ارسال شده در گروه حسينيه كاظمينيها و البته متن آقا مصطفى(برادر عزيز) (كه به صورت تهديد آميز والبته تحقير آميزي) به صورت پيغام تقريباً شخصي فرستاده شده بود عرض كنم.
وصد البته متن هاي دوستان را خدمت حاج آقاي ابوي قرائت كردم و ايشان در ضمن تبسمي، فرمودند كه هرچه در چند روز اقامتمان قبل از محرم ١٤٣٩ در مشهد، ديده و شنيده بودم، مختصراً بنويسم.

فأقول والله المستعان:
١- اختلافاتي كه در تمام هيئت ها وجود دارد طبيعتاً در اين هيئت سي ساله هم وجود داشته و دارد، كه حتى بعضاً باعث جدايي عده اي از هيئت و حتى حسينيه شده، كه البته ما بايد به جاي فرار از واقعيت ها، سعي كنيم تهديد ها را تبديل به فرصت كنيم، كه اگر تبديل به فرصت كرديم فَبِهَ المراد! در غير اين صورت...! ... ادامه مطلب

ارسال سوال